Prijímatelia 2% z dane

Príjemcovia 2% podľa abecedy:

Organizácie začínajúce na: T

T&S Training
T+P tvorivý priestor
T-klub futbal
T. A. M.
T.A.R.G.O.
T.A.T. (Turčiansky amatérsky triatlon)
Tabačka Kulturfabrik n.o.
TABITA - diakonia
Table Tennis Club Majcichov
Táborčatá
TADEÁŠ
Taekwon-Do I.T.F. Pezinok
TAEKWONDO HAKIMI Rožňava
TAEKWONDO klub Hnúšťa
TAEKWONDO klub Humenné
Taekwondo- DO ITF Škola HORANGI Bratislava
TajchŠport
Tajnička
TAJOMSTVO TANCA
Tak trocha inak
Taký je futbal
Tál - združenie občanov na podporu rozvoja obce Marianka
TALENT, POT A SLÁVA
TALENTÁČIK
Talentárium
TalentSki
TALENTUM
Taliansko-Slovenská obchodná komora
TALITHA KUMI, občianske združenie
TÁLKY - MARIANKA
TAM-TAM
TAMKA
Tančiareň pod jabloňami
Tandem sport club for disabled
TANDEM, n.o.
Tanec deťom - Diamonds
Tanec pre radosť
Tanec proti drogám
Tanečná a športová akadémia
tanečná škola The EGZ Company
Tanečná škola VISION
Tanečná skupina Dancin´ Bugs
Tanečná skupina FS Krakovienka
Tanečná skupina GOONIES
Tanečná skupina Rajka dance, o.z.
Tanečná skupina SCREAM Senica
Tanečná skupina Siluet Bratislava
Tanečná skupina Sketch hell, o. z.
Tanečná skupina VOLCANO
Tanečné centrum - CASSIA Dance
TANEČNÉ CENTRUM CHARIZMA
Tanečné centrum ELEGANZA Bratislava
Tanečné centrum FORTUNA Poprad
Tanečné divadlo Alternatív
Tanečné divadlo Bralen
Tanečné kurzy ST
Tanečné štúdio ASSOS Nelux Bratislava
Tanečné štúdio Bailador
Tanečné štúdio DANCY
TANEČNÉ ŠTÚDIO HAPPY DANCE REVÚCA
Tanečné štúdio M
Tanečné štúdio MAESTRO Liptovský Mikuláš
Tanečné štúdio MUZETA
Tanečné štúdio NOISE o.z.
Tanečníci z dymiacich hôr - Smoky Mountains Dancers
TANEČNO ŠPORTOVÝ KLUB A-ZET
TANEČNO ŠPORTOVÝ KLUB JUNILEV
Tanečno športový klub M+M Bratislava pri ZŠ Ostredková
Tanečno športový klub RITMO Levice
Tanečno-Hudobné Zoskupenie Carpona
Tanečno-športové centrum Rytmus Brezno
Tanečno-športové centrum Tanečného štúdia
Tanečno-športový klub E.D.C.
Tanečno-športový klub STELLA Žiar nad Hronom
TANEČNO-ŠPORTOVÝ KLUB TIFFANY Nová Baňa
Tanečno-športový klub TOP DANCE Žilina
Tanečný klub "DANUBE" Bratislava
Tanečný klub AURA DANCE
Tanečný klub Dukla Trenčín
Tanečný klub DYNO
Tanečný klub ELEMENT
Tanečný klub Grácia Michalovce
Tanečný klub Grande
Tanečný klub GRIMMY
Tanečný klub JESSY Vavrišovo
Tanečný klub JUMPING
Tanečný klub METEOR Košice
Tanečný klub MINI Žilina
Tanečný klub NOVUM
Tanečný klub SAMBED - Rožňava
Tanečný klub SILVER
Tanečný klub SPEKTRUM
Tanečný klub SVITAN
Tanečný Štýl o.z.
Tanečný súbor NASHVILLE CHILDREN
TANEČNÝ SÚBOR SUPRÉMO
TangoVida
TANINKA
Tank Klub Trnava
TAPE
TARAB INŠTITÚT SLOVENSKO
Taste of Brass
TATA
TATIANKA, n.f.
Tatra Bojnice - záujmové združenie
Tatran Turany
Tatranská akadémia, n.o.
Tatranská horská služba - dobrovoľný zbor
TATRANSKÝ LIESKOVEC MEDVEĎOVO
Tatranský okrášľovací spolok
TAVARIKOVA OSADA
TaxCharity
TB AUTOKROS RACING TEAM
TBK TORA Topoľčany
TC BASELINE Banská Bystrica
TC MIHAL
Te Deum Laudamus
TEAM POLAS
TEATRO TATRO
TEÁTRUM
TeCeM-ko - Trenčianske centrum mládeže o.z.
TECHNICKÉ MOTO - MÚZEUM, o.z.
Technické športy základná organizácia
TECHNIK n.f.
TEEN CHALLENGE SLOVAKIA n.o.
TEKLA, o.z.
Tekovan
TELESKOP, n.f.
TELOCVIČŇA - funkčné telo
Telocvičná jednota SOKOL Prievidza
Telocvičná jednota SOKOL Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota SOKOL Gajary
Telocvičná jednota Sokol Hlohovec
Telocvičná jednota Sokol Skalica
Telocvičná jednota Sokol Trenčianske Stankovce
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telocvičná jednota Sokol Žilina
Telovýchovná jednota SOKOL MEDZIBROD
Telovýchovná jednota S T R A N Í K Teplička nad Váhom
Telovýchovná jednota SLOVAN HALIČ
Telovýchovná jednota "Družstevník" Hradište pod Vrátnom
Telovýchovná jednota "Družstevník" Malý Horeš
Telovýchovná jednota "Družstevník" PERÍN
Telovýchovná jednota "REÁL" Svidnička
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA - FUTBALOVÝ KLUB STARÁ HALIČ
Telovýchovná jednota - Prestavlky
Telovýchovná jednota - Športové kluby Krupina
Telovýchovná jednota AB Hronské Kosihy
Telovýchovná jednota AC Jasov
Telovýchovná jednota AC Nitra
Telovýchovná jednota Asseco
Telovýchovná jednota Baník Haláčovce - Otrhánky
Telovýchovná jednota Baník Hôrka
Telovýchovná jednota Baník Poráč
Telovýchovná jednota Bezovec Piešťany
Telovýchovná jednota BIELA STOPA Kremnica
Telovýchovná jednota Bojničky
Telovýchovná jednota Čečehov
Telovýchovná jednota Čunovo
Telovýchovná jednota Dlhá Ves
Telovýchovná jednota Dlhé Pole
Telovýchovná jednota Družba Malý Čepčín
Telovýchovná jednota DRUŽBA PIEŠŤANY
Telovýchovná jednota DRUŽBA Smrečany - Žiar
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník
Telovýchovná jednota Družstevník Bešeňov
Telovýchovná jednota Družstevník Bíňovce
Telovýchovná jednota Družstevník Borov
Telovýchovná jednota Družstevník Brestovany
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK Brunovce
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK Budimír
Telovýchovná jednota Družstevník Čečejovce
Telovýchovná jednota Družstevník Chlmec
Telovýchovná jednota Družstevník Chtelnica
Telovýchovná jednota Družstevník Čičarovce
Telovýchovná jednota Družstevník Číčov
Telovýchovná jednota Družstevník Čierne Kľačany
Telovýchovná jednota Družstevník Dechtice
Telovýchovná jednota Družstevník Diviacka Nová Ves
Telovýchovná jednota Družstevník Dolné Dubové
Telovýchovná jednota Družstevník Dolné Saliby
Telovýchovná jednota Družstevník Dubodiel
Telovýchovná jednota Družstevník Dubové
Telovýchovná jednota Družstevník Háj
Telovýchovná jednota Družstevník Hontianska Vrbica
Telovýchovná jednota Družstevník Horná Nitra Nedožery - Brezany
Telovýchovná jednota Družstevník Hrádok
Telovýchovná jednota Družstevník Ivanka pri Nitre
Telovýchovná jednota Družstevník Koprivnica
Telovýchovná jednota Družstevník Koválov
Telovýchovná jednota Družstevník KUKOVÁ
Telovýchovná jednota Družstevník Kvačany
Telovýchovná jednota Družstevník Lakšárska Nová Ves
Telovýchovná jednota Družstevník Letanovce
Telovýchovná jednota Družstevník Litmanová
Telovýchovná jednota Družstevník Lok
Telovýchovná jednota Družstevník Lovčica-Trubín
Telovýchovná jednota Družstevník Lúčnica nad Žitavou
Telovýchovná jednota Družstevník Lukačovce
Telovýchovná jednota Družstevník Malá Čausa
Telovýchovná jednota Družstevník Malá Ida
Telovýchovná jednota Družstevník Medzibrodie
Telovýchovná jednota Družstevník Mičiná
Telovýchovná jednota Družstevník Mníchova Lehota
Telovýchovná jednota Družstevník NEVERICE
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Odorín
Telovýchovná jednota Družstevník Paňovce
Telovýchovná Jednota Družstevník Podzámčok
Telovýchovná jednota Družstevník Pribeta
Telovýchovná jednota Družstevník Prietrž
Telovýchovná jednota Družstevník Radimov
Telovýchovná jednota Družstevník ROVENSKO
Telovýchovná jednota Družstevník Ružindol
Telovýchovná jednota Družstevník Šebešťanová
Telovýchovná jednota Družstevník Smolinské
Telovýchovná jednota Družstevník Sobotište
Telovýchovná jednota Družstevník ŠPAČINCE
Telovýchovná jednota Družstevník Štiavnička
Telovýchovná jednota Družstevník Topoľníky
Telovýchovná jednota Družstevník Veľká Hradná
Telovýchovná jednota Družstevník Veľké Kostoľany
Telovýchovná jednota Družstevník Víťaz
Telovýchovná jednota Družstevník Vlára Ľuborča
Telovýchovná jednota Družstevník Vlčkovce
Telovýchovná jednota Družstevník Vráble - Horný Ohaj
Telovýchovná jednota Družstevník Vrádište
Telovýchovná jednota Družstevník Východná
Telovýchovná jednota Družstevník Žlkovce
Telovýchovná Jednota Družstevník Župčany
Telovýchovná jednota Družstevník Zvončín
Telovýchovná jednota Dúbrava Rudnianska Lehota
Telovýchovná jednota DUKLA TRENČÍN
Telovýchovná jednota DUNAJ
Telovýchovná jednota Dynamo Bystričany
Telovýchovná jednota Dynamo Orlové
Telovýchovná jednota Dynamo Príbovce
Telovýchovná jednota Dynamo Trnovec nad Váhom
Telovýchovná jednota Elán Dolný Kubín
Telovýchovná jednota Elán Rožňava
Telovýchovná jednota Elastik Bohdanovce
Telovýchovná jednota FC DOLNÉ ŠTITÁRE
Telovýchovná jednota FC Kátlovce
Telovýchovná jednota Geológ Rožňava
Telovýchovná jednota Horec Bodiná
Telovýchovná jednota HORNÁD Ždaňa
Telovýchovná jednota Horný Hričov
Telovýchovná jednota HVIEZDA ZÁDUBNIE
Telovýchovná jednota IDOP Lipovec
Telovýchovná jednota Iľanovo
Telovýchovná jednota Inovec Trenčianske Jastrabie
Telovýchovná jednota Inovec Volkovce
Telovýchovná jednota Internacionál Hraň
Telovýchovná jednota Ioan 1209
Telovýchovná jednota Ipeľ Balog nad Ipľom
Telovýchovná jednota Iskra Holíč
Telovýchovná jednota Iskra Moravské Lieskové
Telovýchovná jednota Iskra Partizánske
Telovýchovná jednota ISKRA Utekáč
Telovýchovná jednota Jarovce
Telovýchovná jednota Jasenov
Telovýchovná jednota Jastrabie pri Michalovciach
Telovýchovná jednota Javorinka Levoča
Telovýchovná jednota Jednota Brestovec
Telovýchovná jednota Jednota Mikušovce
Telovýchovná jednota Juhcelpub
Telovýchovná jednota JUNIOR
Telovýchovná jednota JUNIOR CLUB Borský Mikuláš
Telovýchovná jednota KLAS BEŠA
Telovýchovná jednota Klas Horné Hámre
Telovýchovná jednota KLUB TURISTOV v Holíči n/Moravou
Telovýchovná jednota Kočín - Lančár
Telovýchovná jednota Kokšov-Bakša
Telovýchovná jednota Kopaničiar Chvojnica
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Košice
Telovýchovná jednota KOVO Beluša
Telovýchovná jednota Letecké opravovne Trenčín
Telovýchovná jednota LEV VEĽKÉ VOZOKANY
Telovýchovná jednota LIBETA
Telovýchovná jednota Liptov Vavrišovo
Telovýchovná jednota Liptovský Ondrej
Telovýchovná jednota Lokomotíva - futbalový oddiel
Telovýchovná jednota Lokomotíva Čadca
Telovýchovná jednota Lokomotíva chatová základňa Dedinky
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTÍVA KOŠICE
Telovýchovná jednota Lokomotíva Margecany
Telovýchovná jednota Lokomotíva Prešov
Telovýchovná jednota Lokomotíva Ruskov
Telovýchovná jednota Lokomotíva Štart VD v Poprade
Telovýchovná jednota Lokomotíva Úľany nad Žitavou
Telovýchovná jednota LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Telovýchovná jednota Lokomotíva Žilina
Telovýchovná jednota Lovča
Telovýchovná jednota Madunice
Telovýchovná jednota Magura Poruba
Telovýchovná jednota Máj Ružomberok - Černová
Telovýchovná jednota Malinovo
Telovýchovná jednota MARATÓN Seňa
Telovýchovná jednota Mier Kamienka, so sídlom Kamienka 123,
Telovýchovná jednota Miklušovce
Telovýchovná jednota MLADOSŤ - RELAX
Telovýchovná jednota Mladosť Čata
Telovýchovná jednota Mladosť Hliny pri VII. ZŠ Považská Bystrica
Telovýchovná jednota MLADOSŤ KALŠA
Telovýchovná jednota Mladosť Pohorelá
Telovýchovná jednota MLADOSŤ POPRAD
Telovýchovná jednota Mladosť Žilina
Telovýchovná jednota Mokrance
Telovýchovná jednota MOTOR-YACHT Námestovo
Telovýchovná jednota NAFTA GBELY
Telovýchovná jednota Nemčice
Telovýchovná jednota Nižná
Telovýchovná jednota Nové Považie Prejta
Telovýchovná jednota Novoť
Telovýchovná jednota NOVÝ ŽIVOT Veľké Uherce
Telovýchovná jednota OBAL SERVIS
Telovýchovná jednota obce Čab
Telovýchovná jednota Olympia Galanta pri Základnej škole Sídlisko SNP v Galante
Telovýchovná jednota Oponice
Telovýchovná jednota ORAVAN Námestovo
Telovýchovná jednota Oravská Lesná
Telovýchovná jednota Partizán Domaniža
Telovýchovná jednota PARTIZÁN Liptovská Lúžna
Telovýchovná jednota Partizán Ľubeľa
Telovýchovná jednota Partizán Malinová
Telovýchovná jednota Partizán Súľov
Telovýchovná jednota PARTIZÁN Veľká Lehota
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PÉDER
Telovýchovná jednota Plevník - Drienové
Telovýchovná jednota Pohronské Strojárne Hliník nad Hronom
Telovýchovná jednota Pokrok Komárno
Telovýchovná jednota Pokrok Krásnovce
Telovýchovná jednota Poľana Hubová
Telovýchovná Jednota Popudinské Močidľany
Telovýchovná jednota Považan Pruské
Telovýchovná jednota Považský Chlmec
Telovýchovná jednota Prevádzkar Vyšná Sitnica
Telovýchovná jednota Priehrada
Telovýchovná jednota Priehrada Udiča
Telovýchovná jednota Progres
Telovýchovná jednota Ptrukša
Telovýchovná jednota Radomka Radoma
Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Telovýchovná jednota RIO team Nové Mesto nad Váhom
Telovýchovná jednota Šintava
Telovýchovná jednota ŠK PODHORIE
Telovýchovná jednota ŠK Sokol Jakub
Telovýchovná jednota Slávia Ekonóm UMB
Telovýchovná jednota Slávia Farmaceut Bratislava
Telovýchovná jednota Slávia Medik
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota SLÁVIA SOUP Šaľa
Telovýchovná jednota SLÁVIA STU v Bratislave
Telovýchovná jednota Slávia Svidník
Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen
Telovýchovná jednota Slávia Univerzita Pavla Jozefa Šafárika Košice
Telovýchovná jednota Slávia Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Telovýchovná jednota Slávia Zákopčie
Telovýchovná jednota SLAVOJ
Telovýchovná jednota SLAVOJ BOLERÁZ
Telovýchovná jednota Slavoj Kráľovský Chlmec
Telovýchovná jednota Slavoj Ovsište
Telovýchovná jednota Slavoj Veľký Šariš
Telovýchovná jednota SĹŇAVA Piešťany
Telovýchovná jednota Slovan
Telovýchovná jednota Slovan Beňuš
Telovýchovná jednota Slovan Bystrička
Telovýchovná jednota Slovan Čeľadice
Telovýchovná jednota Slovan Červeník
Telovýchovná jednota Slovan Dolná Mariková
Telovýchovná jednota Slovan Dolná Súča
Telovýchovná jednota SLOVAN DUSLO ŠAĽA
Telovýchovná jednota Slovan Horňany
Telovýchovná jednota Slovan Hrašné
Telovýchovná jednota Slovan Malachov
Telovýchovná jednota Slovan Milochov
Telovýchovná jednota Slovan Modrý Kameň
Telovýchovná jednota Slovan Návojovce
Telovýchovná jednota Slovan Podhradie, o.z.
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SLOVAN POV. BYSTRICA
Telovýchovná jednota Slovan Preseľany
Telovýchovná jednota Slovan Priepasné
Telovýchovná jednota Slovan Šaštín - Stráže
Telovýchovná jednota Slovan Skalité
Telovýchovná jednota Slovan Skalka nad Váhom
Telovýchovná jednota SLOVAN Tajov
Telovýchovná jednota Slovan Trenčianska Turná
Telovýchovná jednota SLOVAN Veľké Orvište
Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
Telovýchovná jednota ŠM Predajná
Telovýchovná jednota ŠM Streda nad Bodrogom
Telovýchovná jednota Snaha Zborov nad Bystricou
Telovýchovná jednota SOKOL
Telovýchovná jednota SOKOL
Telovýchovná jednota SOKOL
Telovýchovná Jednota SOKOL FO
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava BADMINTON KLUB-SOKOL ILAVA
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava KARATE KLUB-SOKOL ILAVA
Telovýchovná jednota Sokol Jakubova Voľa
Telovýchovná jednota Sokol JANOV
Telovýchovná jednota Sokol Ľubotice
Telovýchovná jednota SOKOL ĽUBOTÍN
Telovýchovná jednota Sokol Pravotice
Telovýchovná jednota SOKOL Prešov
Telovychovná jednota SOKOL Vydraň
Telovýchovná jednota Sokolovce
Telovýchovná jednota SPARTAK BEZ
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
Telovýchovná jednota Spartak Myjava
Telovýchovná jednota Športová mládež Dulová Ves
Telovýchovná jednota Štadión Trenčín
Telovýchovná jednota Štart Liptovský Ján
Telovýchovná jednota ŠTART Nitrianske Hrnčiarovce
Telovýchovná jednota Štart Svinná
Telovýchovná jednota Štart Tuchyňa
Telovýchovná jednota Stavbár Nitra
Telovýchovná jednota STEP
Telovýchovná jednota STRÁŽOV PRUŽINA
Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY
Telovýchovná jednota TATRAN
Telovýchovná jednota Tatran Bobot
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota Tatran Cementáreň Ladce
Telovýchovná jednota Tatran Chlebnice
Telovýchovná jednota TATRAN Čierny Balog
Telovýchovná jednota TATRAN Gerlachov
Telovýchovná jednota Tatran Harmanec
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
Telovýchovná jednota Tatran Hybe
Telovýchovná jednota TATRAN Jablonica
Telovýchovná jednota TATRAN Kamenec pod Vtáčnikom
Telovýchovná jednota TATRAN Krušetnica
Telovýchovná jednota TATRAN Liptovská Teplička
Telovýchovná jednota Tatran Liptovské Revúce
Telovýchovná jednota Tatran Ľubica, Športová 1100/82, 059 71 Ľubica
Telovýchovná jednota Tatran Oravské Veselé
Telovýchovná jednota Tatran Polianka
Telovýchovná jednota TATRAN PUKANEC
Telovýchovná jednota Tatran Spišská Nová Ves
Telovýchovná jednota TATRAN VLM Pliešovce
Telovýchovná jednota Tatran Zákamenné
Telovýchovná jednota Tatranská Lomnica
Telovýchovná jednota TJ Nemcovce
Telovýchovná Jednota TJ Žiar Papradno
Telovýchovná jednota Trnávka
Telovýchovná jednota Turčan Košťany
Telovýchovná jednota Turčianske Kľačany
Telovýchovná jednota UNITOP Športový klub polície Trebišov
Telovýchovná jednota VATRA
Telovýchovná jednota Vinohradník Suchá nad Parnou
Telovýchovná jednota Višňové
Telovýchovná jednota VISOLAJE
Telovýchovná jednota Vlára Kľúčové
Telovýchovná jednota Vysoké Tatry
Telovýchovná jednota ZÁHORAN Kostolište
Telovýchovná jednota Záhoran Senica
Telovýchovná jednota Zavažan Kálnica
Telovýchovná jednota Železiarne Podbrezová ŠPORT Podbrezová
Telovýchovná jednota ZVL Dolný Kubín
Telovýchovná jednota “BREZOVEC“ Brezany
Telovýchovná jednota „Slovan“ Rajecké Teplice
Telovýchovné združenie občanov Bytča - stolnotenisový oddiel
Telovýchovný klub 1. BASKET KLUB - D Michalovce
TEMPLARS SLOVAKIA
TEMPO Topoľníky
Tenis - Bedminton klub dunajská Lužná
Tenis Club 92
Tenis fan club, o.z.
TENIS FUN KLUB
TENIS KLUB - Chiara
TENIS KLUB VRÚTKY
Tenis klub Zohor
TENIS KOMPLEX KOŠICE
Tenis šport - Gelnica
TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK BANSKÁ BYSTRICA, o.z.
TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK, o.z.
Tenisová akadémia Martina Ryšavého
Tenisová akadémia Match point, o.z.
TENISOVÁ AKADÉMIA PREŠOV
Tenisová škola Advantage
TENISOVÝ KLUB ŽARNOVICA
TENISOVÝ A ŠPORTOVÝ KLUB Šurany
Tenisový klub
Tenisový klub "DOMINO"
Tenisový klub "SENIOR" Sečovce
Tenisový klub "TATRAN 2007"
Tenisový klub - BRANCO, Lučenec
Tenisový klub ABC MARKET Prievidza
Tenisový klub AKADEMIK KOŠICE
Tenisový klub AS Trenčín
Tenisový klub Červeník
Tenisový klub Dargov
Tenisový klub DIXON - Banská Bystrica
Tenisový klub Dolné Kysuce RSPNKL
Tenisový klub DRANaM Košice
Tenisový klub Dunaj
Tenisový klub Dunajská Streda
Tenisový klub Elán Veľký Krtíš
Tenisový klub GAME, SET, MATCH Prešov, o. z.
Tenisový klub GARDA
Tenisový klub HANAKA Zlaté Moravce
Tenisový klub Kúpele Piešťany
Tenisový klub Kysucké Nové Mesto
Tenisový klub Liptovské Sliače
Tenisový klub mesta Martin
Tenisový klub mládeže Betliar
Tenisový klub MLADOSŤ Košice
Tenisový klub Nová Dubnica
Tenisový klub OLYMP Bratislava
Tenisový klub OMEGA Kanianka
TENISOVÝ KLUB ONE, o.z.
Tenisový klub Podbrezová
Tenisový klub Pressburg
Tenisový klub Púchov
Tenisový klub RELAX Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Tenisový klub Ružomberok
Tenisový klub Sabinov
Tenisový klub Šaca
Tenisový klub Šaľa
Tenisový klub SEDMIČKA
Tenisový klub Senica
Tenisový klub seniorov
Tenisový klub Sereď
Tenisový klub Slávia STU Bratislava
Tenisový klub Sliač
Tenisový klub Slovan Bratislava
Tenisový klub Smolenice
Tenisový klub Sobrance
Tenisový klub SOLO
Tenisový klub SOUs Dubnica nad Váhom
Tenisový Klub Spartak Komárno
Tenisový klub Spišská Nová Ves
Tenisový klub ŠTK Šamorín
Tenisový klub TAKTIK
Tenisový klub TC Stupava
Tenisový klub TCN Nitra
Tenisový klub Teniscentrum Bojnice
Tenisový klub Tennis Classic, o.z.
Tenisový klub TENNis FUN Banská Bystrica
Tenisový klub TK 77 Skalica
Tenisový klub TK Matchpoint Trebatice
Tenisový klub Tlmače
Tenisový klub VE Nosice
Tenisový klub Vysoké Tatry
Tenisový klub Združených závodov a organizácií (ZZO) Čadca
Tenisový klub Zelená Voda
Tenisový klub Žilina, združenie
Tenisový klub Zlaté Moravce
Tenisový klub „ KLIMATECH " Nové Mesto nad Váhom
Tenisový oddiel Lozorno
Tenisový oddiel Športového Klubu Trnava - Modranka
Tenistar
TENNIS CLUB
TENNIS CLUB PARTIZÁNSKE
Tennis club TALENT
Tennis Club Topoľčany
Tennis club Veľké Kostoľany
TENNIS JUNIOR TEAM MICHALOVCE
TenSta
TEODOR
Teologické fórum - Freckenhorster Kreis
TEPLÁ - ŽAKÝL
Teplice
Terapeutické centrum HipoCanis
Terapeutické ihrisko Janka
TERAPEUTIKA
Terchová pre všetkých, n. o.
Terchovská muzika PUPOV
Terchovská muzika, n.o.
TERCIUM KOŠICE, n.o.
Teresa Benedicta
Terezka, n.o.
Terka
TERRA GRATA, n.o.
Terra Vrbovok
TESPO – občianske združenie Združenia technických a športových činností SR Ružomberok
TETE
TÉVÁ
TFA team
Thaibox Klub Ružinov 821
Thalia Teatro
THC BLUE DRAGON Košice
The Duke of Edinburgh's International Award Slovensko, o.z.
THE MACHINES
Theatrica
Think green Slovakia
Tibet Park
Tibetská asociácia
tichá voda
TICHO a spol.
TICHO v TME detí v Červenici
tiililand
Tiki-Taka
Tilia
TILIA nezisková organizácia
Time out - OZ
TIMEA, o.z.
TIMEJKA
TIMKA, o.z.
TIMOTEUS n.o.
TiniChrisi - Joga pre každého, o.z.
TISÍC DNÍ DO ŽIVOTA n.o.
TITAN GYM
TITANI - občianske združenie pri hokejovom klube TITANI NITRA
TITANS, o.z.
TIWteam
TJ - Družstevník Záhor
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
TJ Baník Sebedražie
TJ Cementár Horné Srnie
TJ CHEMSTAR
TJ Dolný Kubín stolnotenisový klub
TJ Domaša Vranov nad Topľou
TJ Družstevník Bukovec
TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
TJ Družstevník Dolné Lefantovce
TJ Družstevník Dolný Pial
TJ Družstevník Dražkovce
TJ Družstevník Jacovce
TJ Družstevník Lubina - Kopanice
TJ Družstevník Nižné Ladičkovce
TJ Družstevník Obyce
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
TJ Družstevník Rišňovce
TJ Družstevník Unín
TJ Dynamo Dolný Kubín /skrátene TJ Dynamo DK/
TJ Dynamo Krpeľany
TJ Fatran Zázrivá
TJ FK Družstevník Trhovište
TJ Horné Saliby
TJ ISKRA - Horné Orešany
TJ ISKRA RADOBICA
TJ Iuris Banská Bystrica
TJ LOKOMOTÍVA SEZ Kraľovany
TJ Lokomotíva Spojené organizácie Šurany
TJ MLADOSŤ - JUDO
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Prosiek
TJ ROZKVET Stredný Čepeň
TJ ŠK Drienok Mošovce
TJ Slanské Ruská Nová Ves
TJ Slávia CAISSA Čadca
TJ SLÁVIA Holíč
TJ Slovan Dolné Kočkovce
TJ Slovan Nitra - Chrenová
TJ Slovan Ostrov
TJ Slovan Rovnosť Krajné
TJ Slovan Rudinská
TJ SLOVAN VIŠTUK
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
TJ Slovkoncert, lodenica Tina
TJ Sokol Cífer
TJ SOKOL GIRALTOVCE
TJ Sokol Hrabkov
TJ Sokol Močarany
TJ Sokol pri Gymnáziu v Košiciach, Trebišovská 12
TJ SOKOL RUDNÁ
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Stredná odborná škola
TJ SPILIPO Spišská Nová Ves
TJ Štart Svinica
TJ ŠTART Veĺké Rovné
TJ Tatran Betliar
TJ Tatran Krásno nad Kysucou Oddielový klub Vzpierania
TJ Tatran Muráň
TJ Tatran Šaľa
TJ TATRAN SUČANY
TJ Tatran Tužina
TJ Vápeč Horná Poruba
TJ Vyšné Remety
Tj Zbyňov
TJD Príbelce
TK 2000
TK ASICS Trenčín
TK Brodské
TK ČSA KOŠICE
TK E.T. Jaslovské Bohunice
TK Ellegance Košice
TK F1 Poprad, o.z.
TK JUNIOR TV
TK LOVE 4 TENNIS
TK N.1 Holíč
TK NOVÁ GENERÁCIA
TK OPEN
TK Petržalka
TK PROFI Senec
TK Slávia SPU Nitra
TK Sparta Pov. Bystrica
TK VERTEPY Medzilaborce
TK WELCOME Trnava
TKM - Tenisový klub Madunice
TO DO Liptov o.z.
Tobias
TOHC MUSIC STYLE
Tokaj - Malá Výslň
TOKAJ REGION Občianske združenie
TOLERANCIA n.o.
TOMINO, o.z.
Tomo no kokoro DOJO
Tonko
TOP - Topoľčiansky ochrancovia prírody
TOP CENTRUM
TOP GUN club
TOP liga, o.z.
TOP SPORT TEAM
TOP TENIS, n. o.
Top Tennis Academy
Topánočka, občianske združenie
Topánočky, občianske združenie
TOPIP
TOPOĽČIANSKY ŠACHOVÝ KLUB
TORAX
TORNADO TEAM Nitra, o. z.
tota agentura
TOTO! - kultúrne ihrisko
Touareg Club Slovakia
Tourism Club Nitra
TOURIST CLUB
TOVARIŠSTVO PORÁČSKEHO BANÍCTVA
Tradícia - Združenie priateľov kultúrnych tradícií Dražoviec
Tradície minulosti - mosty k budúcnosti
Tradície Slovenska o.z.
Tradičné ľudové umelecké remeslá
Trajanáčik
TRAKT
TRALALA, o.z.
Tralaškola
TRAMP
Trampské združenie SEVERKA
TRANS WORLD RADIO - Stredná Európa
Transparency International Slovensko
Transplant-záchrana života (Transplant Save Life)
Transplantácia pečene.info
Transplantovaná pečeň
TrashOut, n. f.
Traumatológia Trnava, n.f.
TRDIELKO - pomoc ťažko chorým deťom
Trebatické deti
Trebichavci
TREBIŠOV NAHLAS
TREE - klub mladých
TREK KCK Oslany
Trenčan, folklórny súbor Gymnázia Ľ.Štúra
Trenčianska elektrická železnica, n.o.
Trenčianska klinika pediatrie a neonatológie
Trenčianska Kultúrna Jednota o.z.
Trenčianska nadácia
Trenčianska neurológia, o.z.
Trenčianska onkológia
Trenčianske folklórne združenie STODOLA
Trenčianske Gymnázium Ľudovíta Štúra
TRENČIANSKE ZDRAVOTNÍCKE ZDRUŽENIE
Trenčiansky hokej, o.z.
Trenčiansky klub MI - KE na podporu keramikárov
Trenčiansky plavecký oddiel
Trenčiansky spevácky zbor
Tréningové centrum KOMPAS
Tretí vek
Tri 2 Fly academy
TRI DUBY MPP
TRI MOSTY
TRI SLIAČE
Tri studničky
tri4
Trial klub Kamikadze
Triatlon team Dolný Kubín
Triatlonový klub Nové Zámky
TRICKLANDIA
Tricksters lacrosse team
Trieda
TRIGLAV
TRIKLUB Poprad
Trilkinson
TRINITAS
Trinitas Sport Club
Trinity Triathlon Team
Trio Rosa
TRION - Klub aktívneho trávenia voľného času pre deti, mládež a rodičov
TriP
TRIPTYCH
Triumfator Juraj
TRIZ SK
Trizómia 21
Trlica
TRM association
Trnava R - team
TRNAVA WARRIORS (Slovenský názov bojovníci)
TRNAVSKÁ 13
Trnavská akademická spoločnosť UCM
Trnavská arcidiecézna charita
Trnavská asociácia sluchovo postihnutých
Trnavská hudobná spoločnosť, občianske združenie
TRNAVSKÁ TERAPEUTOVŇA
Trnavská Trojruža
Trnavské futbalové nádeje 2001
Trnavské futbalové nádeje 2009
TRNAVSKÍ BÍLI MEDVEDI
Trnavský ľudový cech
Trnavský mariášový klub
Trnavský šermiarsky cech
TRNAVSKÝ ŠPORT
Trnovske slniečka
Trojhraničný veterán car club
Trojlístok, n.o.
Trojsten
Trout Area Slovakia
Truc sphérique
TS KUMŠT
TŠK SOUL Prešov
TŠP - tenisová škola Petržalka
TTC BAKA
TTC Beluša
TTC Nové Zámky
TTC Vojany Tigers
TTC Záhorská Bystrica
TTklub
TTT Podzávoz
Tu A Teraz - Akadémia pohybu
Tu i Tam
Tu sme doma, o.z.
TU SME, n.f.
Tu sme, s Vami
TU SOM DOMA
TU ŽIJEME - HIC VIVO
Tučniaky Žilina
TULASI o.z.
TÚLAVÁ LABKA
Tulipa
Tunel pod Homôlkou, o. z.
Turčianske čriepky
Turčianske šachové centrum
Turčianske Venuše
TURČIANSKI RACI, o. z.
Turčiansky futbalový zväz
Turčiansky patchwork klub
Turčiansky všešportový spolok
Turist klub Filozof Bratislava
Turisti obce Papradno, občianske združenie
Turistické združenie Braväckí Lišiaci
TURISTICKÉ ZDRUŽENIE DOLNÝ LOPAŠOV
Turisticko - športový klub BUKVICA, o.z.
Turisticko rekreačný klub Volkoviec a Závady
Turistický klub BajkerTeam
Turistický klub BATOH
Turistický klub Cestujúce tuniaky
TURISTICKÝ KLUB DRIENKOVÁ SKALA
Turistický klub FLOKY
Turistický klub JAMP
Turistický klub JAPAJA
Turistický klub Javor Bošany
Turistický klub Kamzík Nové Zámky
Turistický klub LOKO Humenné
Turistický klub RUM - klub balkánskej turistiky
Turistický klub Šíp
Turistický oddiel Čerti Jedľové Kostoľany
Turistický oddiel ČISTÁ VODA
Turistický oddiel GERLACH
Turistický oddiel horský vlk
Turistický oddiel KST Studienka
Turistický spolok Horalka
TURISTICKÝ ŠTVORČEK
Turizmus Východné Slovensko
Turnaj Mladých Fyzikov
TUROLÚCKY PRAMEŇ
TUSK
TÚŽBA JE ZÁZRAK občianke združenie
TVOJA JOGA o.z.
Tvoja pomocná ruka n.o.
TVOJA ŠANCA Košice
TVORÍME PRE RADOSŤ
Tvorivá budúcnosť o.z.
Tvorivé dielne – Hravo aj zdravo
Tvorivé dieťa v materskej škole Ladislava Sáru
Tvoriví umelci Šariša
Tvorivý život
Twin City Live
TWO-MAGIC SNOWBOARD CLUB VYSOKÉ TATRY
TWR media
tykaDielko
Tyson Gym Žilina
Taekwon-DO P.T.F. Senec(posledná registrácia pre rok 2019)
Ťahanovská skate crew(posledná registrácia pre rok 2019)
TAJM(posledná registrácia pre rok 2019)
Tancujúce slniečko(posledná registrácia pre rok 2019)
Tanec spája, o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
Tanec Ulice(posledná registrácia pre rok 2019)
Tanečná skupina FANTASTIC Prievidza(posledná registrácia pre rok 2019)
tanečné štúdio Move M, o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
Tanečný klub "U nás ožiješ"(posledná registrácia pre rok 2019)
Tanečný klub SWING(posledná registrácia pre rok 2019)
TARGET Academy, n.o.(posledná registrácia pre rok 2019)
TATRANSKÁ ASOCIÁCIA ALTERNATÍVNYCH ŠPORTOV(posledná registrácia pre rok 2019)
Tatry - Pieniny LAG(posledná registrácia pre rok 2019)
TEAM DROBCI(posledná registrácia pre rok 2019)
TEKERGŐK(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota "Obecný športový klub" Stará Kremnička(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota - "Záhorák" - tenisový klub(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota AC Žabokreky nad Nitrou(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Baník Brodské(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Baník v Mníšku nad Hnilcom(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Blatná Habovka(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota CEVA Trenčín(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Dolný Lopašov(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Habura(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Holice na Ostrove(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Hontianske Tesáre(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Hrišovce(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Jablonka(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Kolačín(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Družstevník Sklabiňa(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Dvorníky - Včeláre(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Dynamo Nová Stráž(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota ELÁN Trnava, Sídlisko Linčianska(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota FC Kluknava(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota KERKO Šajdíkove Humence(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Mladosť Lučatín(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Opatovce nad Nitrou(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Partizán Športový klub Banská Bystrica(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Plynárne Žilina(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Podbranč(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Pokrok Abrahámovce(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Rovinka(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota SKLOPLAST T r n a v a(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota SLÁVIA EKONÓM Bratislava(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Slávia Právnik Bratislava(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Slávia Športové gymnázium Trenčín, o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Slovan Oslany(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Slovan Smižany(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Sokol Chrasť nad Hornádom(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná Jednota Sokol Jakubany(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota SPARTAK ŠAŠTÍN - STRÁŽE(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota ŠTART PRIEKOPA(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota TATRAN Polomka(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota Záhoran Jakubov(posledná registrácia pre rok 2019)
Telovýchovná jednota „DRUŽSTEVNÍK“ Dolné Naštice(posledná registrácia pre rok 2019)
TENENET o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
TENIS - BUBI(posledná registrácia pre rok 2019)
TENIS CLUB NOVÉ ZÁMKY(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub - Eso Poltár(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub - Tajch(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub EES Želiezovce(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub JUNIOR Trebišov(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub Oskoruša Stará Turá(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub TC 96 Humenné(posledná registrácia pre rok 2019)
Tenisový klub TC Moravský Svätý Ján(posledná registrácia pre rok 2019)
TePna(posledná registrácia pre rok 2019)
THC Predators(posledná registrácia pre rok 2019)
The Game(posledná registrácia pre rok 2019)
The Last Corporation(posledná registrácia pre rok 2019)
The Technological Institute of Renewable Energy Sources(posledná registrácia pre rok 2019)
THREE POOLS(posledná registrácia pre rok 2019)
Tiger Education Institute(posledná registrácia pre rok 2019)
TÍM PRO Fitness(posledná registrácia pre rok 2019)
TIMOTEJ našim deťom, n.o.(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Javorník Uličské Krivé(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Nové Sady(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Partizán Prochot(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Slovan Michalová(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Sokol Šišov(posledná registrácia pre rok 2019)
TJ Vihorlat Zemplínske Hámre(posledná registrácia pre rok 2019)
TK Dovetan(posledná registrácia pre rok 2019)
TK Fearless(posledná registrácia pre rok 2019)
TK Progres Prešov o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
Toastmasters Košice(posledná registrácia pre rok 2019)
TOM Dubnica nad Váhom(posledná registrácia pre rok 2019)
Topoľčiansky okrášľovací spolok(posledná registrácia pre rok 2019)
TOWER Evolution(posledná registrácia pre rok 2019)
Tradana(posledná registrácia pre rok 2019)
Trenčianska geriatria a dlhodobo chorí o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
Trenčianske Gymnázium Ľudovíta Štúra(posledná registrácia pre rok 2019)
Trenčiansky futbalový klub 1939 Záblatie(posledná registrácia pre rok 2019)
Trenčiansky kolkársky klub(posledná registrácia pre rok 2019)
TRÉNINGOVÁ SKUPINA DUNAJSKÁ STREDA(posledná registrácia pre rok 2019)
TREUM - občianske združenie Trenčín - európske mesto(posledná registrácia pre rok 2019)
TRI Tatry Triathlon Team(posledná registrácia pre rok 2019)
Triangel Plus(posledná registrácia pre rok 2019)
Triatlonový klub Košice(posledná registrácia pre rok 2019)
Trienále textilu bez hraníc(posledná registrácia pre rok 2019)
TRNAVSKÉ TANEČNÉ CENTRUM(posledná registrácia pre rok 2019)
Trnavský komorný orchester(posledná registrácia pre rok 2019)
Trojgeneračné centrum - 3GC(posledná registrácia pre rok 2019)
TSP - Tatry Spájajú Priateľov(posledná registrácia pre rok 2019)
TŠTK Levice(posledná registrácia pre rok 2019)
TTH - ENDUROTEAM TRENČIANSKA TURNÁ(posledná registrácia pre rok 2019)
Tu som(posledná registrácia pre rok 2019)
Tucan(posledná registrácia pre rok 2019)
Tul/k/áčik(posledná registrácia pre rok 2019)
Turčianske centrum rozvoja športu a mládeže, o.z.(posledná registrácia pre rok 2019)
TURIEC FILM, občianske združenie(posledná registrácia pre rok 2019)
Turisticko-športový klub Šíravan(posledná registrácia pre rok 2019)
Turistický klub - Túlavé líšky(posledná registrácia pre rok 2019)
TURISTICKÝ KLUB KAMJANA MEDZILABORCE(posledná registrácia pre rok 2019)
Turistický spolok Medveď (Športový klub)(posledná registrácia pre rok 2019)
Tvorba n. o.(posledná registrácia pre rok 2019)
Tvorivá skupina Ad1(posledná registrácia pre rok 2019)
Ty mne a ja Tebe n.f.(posledná registrácia pre rok 2019)
T-NEO, o.z.(posledná registrácia pre rok 2018)
T2 Boulder team(posledná registrácia pre rok 2018)
Tancuľkovo(posledná registrácia pre rok 2018)
Tanečná škola OSB(posledná registrácia pre rok 2018)
Tanečný klub Mažoretiek - Oravské Námorníčky a Detský rock „n“ rollový tanečný súbor Kinder - Rotas(posledná registrácia pre rok 2018)
TATRÍN(posledná registrácia pre rok 2018)
Telocvičná jednota SOKOL Stredné odborné učilište papierenské Vranov nad Topľou(posledná registrácia pre rok 2018)
Telocvičná jednota Sokol Zlaté Moravce - kulturistika, o.z.(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota "Družba" Livinské Opatovce(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota CEMENTÁR Turňa nad Bodvou(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Divinka(posledná registrácia pre rok 2018)
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA DOPRASTAV ZVOLEN(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná Jednota Družstevník Dlhá so sídlom 919 01 Dlhá č. 37(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná Jednota Družstevník Mútne(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Norovce(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Pčoliné(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Šípkové(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Šurianky(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Údol(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Veľké Ludince(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Družstevník Vozokany(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Fatran Varín(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota FC Rúbaň(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Kopernica(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Lokomotíva Lúky(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota obce Pažiť(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Ostrý Grúň(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Rajčany(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota SC Potônske Lúky(posledná registrácia pre rok 2018)
Telovýchovná jednota Slovan Tomášovce(posledná registrácia pre rok 2018)
Tenisový klub Kysak(posledná registrácia pre rok 2018)
Tenisový klub o.z.(posledná registrácia pre rok 2018)
Tenisový klub Šaštín - Stráže(posledná registrácia pre rok 2018)
THE ELEMENTS, občianske združenie(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ PALAS Jahodná(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ Partizán Brezolupy(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ Slovan Hron klub rýchlostnej kanoistiky Nová Dedina(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ Slovan Koplotovce(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ SLOVAN Nitrianske Sučany(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ Sokol Opatovská Nová Ves(posledná registrácia pre rok 2018)
TJ Žrebčín Motešice(posledná registrácia pre rok 2018)
TK Tenis Zvolen(posledná registrácia pre rok 2018)
TM Petržalka(posledná registrácia pre rok 2018)
TM-Kart Racing(posledná registrácia pre rok 2018)
Trávničan(posledná registrácia pre rok 2018)
Trnafská šípková liga(posledná registrácia pre rok 2018)
Trnafskí horskí vlci(posledná registrácia pre rok 2018)
Trnavský športový klub(posledná registrácia pre rok 2018)
TROSKY Zvolen(posledná registrácia pre rok 2018)
Trstické Občianske Združenie IDEÁL(posledná registrácia pre rok 2018)
TUR(posledná registrácia pre rok 2018)
Turistický klub Prométheus v Nových Zámkoch(posledná registrácia pre rok 2018)
TURISTICKÝ ODDIEL MLÁDEŽE V ZÁVODE(posledná registrácia pre rok 2018)
TABITA - diakonia(posledná registrácia pre rok 2017)
Ťahanovská nota(posledná registrácia pre rok 2017)
Talentárium Dubová(posledná registrácia pre rok 2017)
Talentída, n.o.(posledná registrácia pre rok 2017)
TalentPro(posledná registrácia pre rok 2017)
Tanečný klub TC Košice(posledná registrácia pre rok 2017)
TEDxBratislava(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná Jednota Bratislava – Podunajské Biskupice(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Družstevník Machulince(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Družstevník Svätoplukovo(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Družstevník Trstené pri Hornáde(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Družstevník Veľké Túrovce(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota DUNAJEC(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Dynamo Bajč(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota FK Bánovce nad Ondavou(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota HRADČAN LEDNICA(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Hradišťan Jasenica(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Keramoprojekt(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Lokomotíva(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Považan Podvažie(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Pribylina(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Šimonka Čierne nad Topľou(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Šľachtiteľ Malý Šariš(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Slovan Bardejov - Dlhá Lúka(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Slovan Zbehy(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota ŠTART pri VD Odeta Michalovce(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota Stráža(posledná registrácia pre rok 2017)
Telovýchovná jednota VPS Hradec(posledná registrácia pre rok 2017)
Tenisový klub ABC MARKET Prievidza(posledná registrácia pre rok 2017)
Tenisový klub Čaňa(posledná registrácia pre rok 2017)
Tenisový klub ELLITE TEAM Nové Zámky(posledná registrácia pre rok 2017)
TENISOVÝ KLUB SKALITÉ - "TKS"(posledná registrácia pre rok 2017)
Terapeutické centrum ABiAtko, o.z.(posledná registrácia pre rok 2017)
TIGRÍČATÁ(posledná registrácia pre rok 2017)
TISÍC OČÍ(posledná registrácia pre rok 2017)
TJ ČINGOV Spišská Nová Ves(posledná registrácia pre rok 2017)
TJ Družstevník Belá(posledná registrácia pre rok 2017)
TJ Magura Stebník(posledná registrácia pre rok 2017)
TJ SOKOL Gbelce(posledná registrácia pre rok 2017)
TJ SOKOL GYMNÁZIUM Liptovský Hrádok(posledná registrácia pre rok 2017)
TK Slovan Bratislava(posledná registrácia pre rok 2017)
Toastmasters Bratislava(posledná registrácia pre rok 2017)
TOP - Topoľčianski ochrancovia prírody(posledná registrácia pre rok 2017)
TORYTROLI Prešov(posledná registrácia pre rok 2017)
triklub ORAVA(posledná registrácia pre rok 2017)
Trnava futsal club Kaizer Chiefs(posledná registrácia pre rok 2017)
TRVALKA o.z.(posledná registrácia pre rok 2017)
TTC DULOV(posledná registrácia pre rok 2017)
TUMIDA(posledná registrácia pre rok 2017)
TURISTICKÝ KLUB MELKA(posledná registrácia pre rok 2017)
TURTES KLUB Púchov,o.z.(posledná registrácia pre rok 2017)
T - club Ostrov(posledná registrácia pre rok 2016)
TABITA - diakonia(posledná registrácia pre rok 2016)
TADAM-Tlačová agentúra detí a mládeže(posledná registrácia pre rok 2016)
TAJOMSTVO(posledná registrácia pre rok 2016)
Talent si Ty!(posledná registrácia pre rok 2016)
Tanečná skupina Avalon(posledná registrácia pre rok 2016)
Tanečný klub Monkeys(posledná registrácia pre rok 2016)
Tatra Polo Riding Club(posledná registrácia pre rok 2016)
TeatroVivaDanza(posledná registrácia pre rok 2016)
Telocvičná jednota SOKOL Bratislava I Vinohrady(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SOKOL MEDZIBROD(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota S T R A N Í K Teplička nad Váhom(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota - Športové kluby Krupina(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota AC Nitra(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Bezovec Piešťany(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Čunovo(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Dargovských hrdinov Dargov(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Divinka(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota DRUŽBA PIEŠŤANY(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Dvory nad Žitavou(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Horné Túrovce(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Hruboňovo(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Letanovce(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Očová(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Odorín(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná Jednota Družstevník Podzámčok(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Družstevník Ružindol(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Javorinka Levoča(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Lokomotíva Štart VD v Poprade(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Mladosť(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota MLADOSŤ - RELAX(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Nižná(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota NOVÝ ŽIVOT Veľké Uherce(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Olympia GALANTA pri Základnej škole Sídlisko SNP v Galante(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Oravan Rabča(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Partizán Ľubeľa(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Partizán Športový klub Banská Bystrica(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Považský Chlmec(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Priehrada(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Pusté Čemerné(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Rapid Bratislava(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota ŠK Sokol Jakub(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SKLOPLAST T r n a v a(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Sklotatran Poltár(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slavia CVČ Dúha Humenné(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slávia Ekonóm UMB(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slávia Právnik Bratislava(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SLÁVIA STU v Bratislave(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slávia Technickej univerzity Zvolen(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SLAVOJ BOLERÁZ(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slovan Oslany(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Slovan Smižany(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota ŠM Predajná(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná Jednota SOKOL FO(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava BADMINTON KLUB-SOKOL ILAVA(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava KARATE KLUB-SOKOL ILAVA(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SOKOL PAČA(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota SPARTAK BEZ(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Tatran Spišská Nová Ves(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota TATRAN VLM Pliešovce(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Tatran Zákamenné(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Tatranská Lomnica(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Trnávka(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota VATRA(posledná registrácia pre rok 2016)
Telovýchovná jednota Vysoké Tatry(posledná registrácia pre rok 2016)
Tenisový klub Kúpele Piešťany(posledná registrácia pre rok 2016)
Tenisový klub RAKETA(posledná registrácia pre rok 2016)
Tenisový klub Tvrdošín(posledná registrácia pre rok 2016)
Terroir Tekov(posledná registrácia pre rok 2016)
the Bridge(posledná registrácia pre rok 2016)
The Classical Music Maniacs Projects(posledná registrácia pre rok 2016)
The Spot(posledná registrácia pre rok 2016)
THERAPEUTICS n.o.(posledná registrácia pre rok 2016)
Tixo(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ ČINGOV Spišská Nová Ves(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ Družstevník Tovarné(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ Fatran Zázrivá(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ IUVENTA - SDDM Bratislava(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ R.A.K. Sečovská Polianka(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ SLOVAN Nitrianske Sučany(posledná registrácia pre rok 2016)
TJ Sokol Stredná odborná škola(posledná registrácia pre rok 2016)
TLAPKY - Zvieracia družina(posledná registrácia pre rok 2016)
Topoľčiansky hrad(posledná registrácia pre rok 2016)
TOTUS TUUS(posledná registrácia pre rok 2016)
TRENČANIA PRE TRENČÍN(posledná registrácia pre rok 2016)
Triatlon Vrbové(posledná registrácia pre rok 2016)
Triax Bratislava(posledná registrácia pre rok 2016)
TURIEC - Združenie na podporu rozvoja regiónu(posledná registrácia pre rok 2016)
TUROŇ(posledná registrácia pre rok 2016)
T.N.V. Racing Team(posledná registrácia pre rok 2015)
Táborníček(posledná registrácia pre rok 2015)
TANCUJÚCE LABKY(posledná registrácia pre rok 2015)
Tanečný klub Dancer(posledná registrácia pre rok 2015)
TEHLIČKA(posledná registrácia pre rok 2015)
Tekovsko-hontianska hasičská liga (THHL)(posledná registrácia pre rok 2015)
Telesná kultúra Tlačiarik(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Baník Kalinovo(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota BUDO(posledná registrácia pre rok 2015)
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA DOPRASTAV ZVOLEN(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Chľaba(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Dlhá nad Oravou(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Horná Ves(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Jakubovany(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK OPATOVÁ(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Opoj(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník PLECHOTICE(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Družstevník Šumiac(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Fatran Krasňany(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota MIER NITRA(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota OLYMPIC Ihráč(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Partizán CIGEĽ(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Slávia UK(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Slovan banka(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Sokol(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Sokol Komjatná(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Štart Krištáľ Valaská Belá(posledná registrácia pre rok 2015)
Telovýchovná jednota Turová(posledná registrácia pre rok 2015)
Tenis.sk(posledná registrácia pre rok 2015)
Tenisovo-hokejový klub Spišské Vlachy(posledná registrácia pre rok 2015)
Tenisový klub A - TAK(posledná registrácia pre rok 2015)
Tenisový klub TC - Lobax(posledná registrácia pre rok 2015)
Terasuit n.o.(posledná registrácia pre rok 2015)
TerraVoice(posledná registrácia pre rok 2015)
TIMI, n.o.(posledná registrácia pre rok 2015)
TJ ISKRA - Horné Orešany(posledná registrácia pre rok 2015)
TJ SOKOL GYMNÁZIUM Liptovský Hrádok(posledná registrácia pre rok 2015)
TMK Tenis klub(posledná registrácia pre rok 2015)
Tônik(posledná registrácia pre rok 2015)
Trabantklub Košice(posledná registrácia pre rok 2015)
Tradície, Rozvoj, Ekológia Našej Dediny (TREND)(posledná registrácia pre rok 2015)
TransFúzia(posledná registrácia pre rok 2015)
TRISIG(posledná registrácia pre rok 2015)
Trnavský spolok nepočujúcich(posledná registrácia pre rok 2015)
Turistický klub Prietrž(posledná registrácia pre rok 2015)
Tvorivosť bez hraníc(posledná registrácia pre rok 2015)
T.H.T. - Tenisové hviezdy Turca(posledná registrácia pre rok 2014)
Tanečná skupina B.S.G. Bratislava(posledná registrácia pre rok 2014)
Tanečné Divadlo BALDO(posledná registrácia pre rok 2014)
TANEČNÉ ŠTÚDIO "S"(posledná registrácia pre rok 2014)
Tanečno-športový klub AJKA(posledná registrácia pre rok 2014)
Tanečný klub Energosun(posledná registrácia pre rok 2014)
Televýchovná jednota Futbalový oddiel Zbudza(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Agro Kameničná(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Banik Ružiná(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Benzinol Stožok(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Družstevník Košolná(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Družstevník Lúč na Ostrove(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Družstevník Merník(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Dynamo DPMK(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Elektro-Palivá Lipníky(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota FATRAN Liptovský Mikuláš(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Jednota Málinec(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Lokomotíva Matejovce nad Hornádom(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota MLADOSŤ(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Poľnohospodár Vieska(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Slovan Brodzany(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Slovan Gyňov(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava BADMINTON KLUB-SOKOL ILAVA(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota SOKOL Ilava KARATE KLUB-SOKOL ILAVA(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Sokol Nevoľné(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Tatran Oravský Biely Potok(posledná registrácia pre rok 2014)
Telovýchovná jednota Veľké Zlievce(posledná registrácia pre rok 2014)
Tenisová škola Pezinok(posledná registrácia pre rok 2014)
Tenisový klub - Inžinierske stavby Ľubotice(posledná registrácia pre rok 2014)
Tenisový klub Rimavská Sobota(posledná registrácia pre rok 2014)
Tenisový Klub WATATA(posledná registrácia pre rok 2014)
TERRA BONA(posledná registrácia pre rok 2014)
THC Lúky 7(posledná registrácia pre rok 2014)
The Gospel Family, o.z.(posledná registrácia pre rok 2014)
The People - spoločnosť pre sociálnu pomoc, kultúru a vzdelávanie o.z.(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Družstevník Lazany(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Družstevník Veličná(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Dynamo(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Hipológ ZOO(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Javorina Malcov(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Jednota Dulov(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ POŽIARNIK Jalovec(posledná registrácia pre rok 2014)
TJ Sokol Združená stredná škola Trebišov(posledná registrácia pre rok 2014)
Tokajský inštitút vzdelávania a vedy, n.o.(posledná registrácia pre rok 2014)
Topoľčany Kings - Klub amerického futbalu(posledná registrácia pre rok 2014)
TRALALAND(posledná registrácia pre rok 2014)
Trebišov Klub SM pri SZSM(posledná registrácia pre rok 2014)
TRI GROŠE, n.o.(posledná registrácia pre rok 2014)
TRIBUS MUSICAE(posledná registrácia pre rok 2014)
trivjednom(posledná registrácia pre rok 2014)
TRNAVSKÉ DOMINANTY(posledná registrácia pre rok 2014)
TROJICA(posledná registrácia pre rok 2014)
Turecko - slovenská aliancia pre vzdelávanie a rozvoj(posledná registrácia pre rok 2014)
Turistický klub - Karpatskí Vlci(posledná registrácia pre rok 2014)
Turistický klub Bludári (TK Bludári)(posledná registrácia pre rok 2014)
Turistický oddiel TuristClub Ľubeľa(posledná registrácia pre rok 2014)
Turistický spolok HORALI(posledná registrácia pre rok 2014)
T.J. SOKOL-VINOHRADY,(posledná registrácia pre rok 2013)
Tanečný klub BOUNCE(posledná registrácia pre rok 2013)
Tanečný klub Effect(posledná registrácia pre rok 2013)
Tanečný klub TREND(posledná registrácia pre rok 2013)
Tatra Auto Klub Slovakia(posledná registrácia pre rok 2013)
Televýchovná jednota Baník Smolník(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota - Pro - Dukla /TJ Pro - Dukla/(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Družstevník Gemerská Poloma(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Družstevník Ložín(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Družstevník Okoč - Sokolec(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Družstevník Sp. Štvrtok(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota ELÁN TP PREŠOV(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota NCHZ Nováky(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota ŠK URAKEN(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Slovan Košecké Podhradie(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Slovan MNV(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Slovan Neporadza(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovna jednota Slovan Povina(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Sokol(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota SOKOL(posledná registrácia pre rok 2013)
Telovýchovná jednota Tatran Oščadnica(posledná registrácia pre rok 2013)
TENIS CLUB 26(posledná registrácia pre rok 2013)
Tenisová akadémia NET Trnava(posledná registrácia pre rok 2013)
Tenisový klub ESO - Piešťany(posledná registrácia pre rok 2013)
Tenisový klub Podvysoká(posledná registrácia pre rok 2013)
Tenisový klub TENKUR Trenčín(posledná registrácia pre rok 2013)
Texasky(posledná registrácia pre rok 2013)
The Big Bang Band Košice(posledná registrácia pre rok 2013)
TJ Sokol Champión Vranov nad Topľou(posledná registrácia pre rok 2013)
TK Turzovka(posledná registrácia pre rok 2013)
Trabant klub Bratislava(posledná registrácia pre rok 2013)
TRIDOM Inštitút(posledná registrácia pre rok 2013)
Tridsaťpäťka - 35(posledná registrácia pre rok 2013)
TRISTAN n. f.(posledná registrácia pre rok 2013)
Trnavské šelmy(posledná registrácia pre rok 2013)
Trnavský krajský zväz hádzanej(posledná registrácia pre rok 2013)
Taekwondo klub Ri(posledná registrácia pre rok 2012)
Tanečné štúdio Chasa(posledná registrácia pre rok 2012)
Tanečný klub TÍLIA Lipany(posledná registrácia pre rok 2012)
Televýchovná jednota Lipovník(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota ŠK TEMPUS(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Družstevník Abrahám(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Družstevník Janík(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Družstevník Komoča(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Družstevník Radatice(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Kosorín(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota MARATÓN(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Mladosť, Poprad(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota PEGAS Bratislava(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Ptrukša(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Roháče Zuberec(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota ROZVOJ v Mojši(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Skaličan Praznov(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota SLOVAN Veľké Kršteňany(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Spartak Kablo Bratislava(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota ŠTART Bardejov(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota Turová(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota TVARONA(posledná registrácia pre rok 2012)
Telovýchovná jednota VHZ Košice(posledná registrácia pre rok 2012)
Tenis Point Club(posledná registrácia pre rok 2012)
Tenisové centrum mládeže- Trenčín(posledná registrácia pre rok 2012)
Tenisový club STŠ Michalovce(posledná registrácia pre rok 2012)
Tenisový klub Pavlík -Novák(posledná registrácia pre rok 2012)
Tenisový klub Spoje Bratislava(posledná registrácia pre rok 2012)
Tennis Gym Club(posledná registrácia pre rok 2012)
TERRA BANENSIUM - ZEM BANÍKOV(posledná registrácia pre rok 2012)
The Sentinel(posledná registrácia pre rok 2012)
TJ Družstevník(posledná registrácia pre rok 2012)
TJ Slovan Richnava(posledná registrácia pre rok 2012)
TJ Sokol - odd. ŠG Handlová(posledná registrácia pre rok 2012)
TJ Sokol Ilava(posledná registrácia pre rok 2012)
TJ STU Trnava(posledná registrácia pre rok 2012)
Travel-Slovakia o.z.(posledná registrácia pre rok 2012)
Tre Kronor(posledná registrácia pre rok 2012)
Turčianske združenie pre výskum, ochranu, propagáciu a šírenie tradičnej a ľudovej kultúry(posledná registrácia pre rok 2012)
Turisticko-informačná kancelária Detva, n.o.(posledná registrácia pre rok 2012)
Turisticko-informačná kancelária Nové Mesto nad Váhom, n.o.(posledná registrácia pre rok 2012)
Turistický klub Orbis(posledná registrácia pre rok 2012)
TÝM ŠPORT KAVEČANY(posledná registrácia pre rok 2012)
T.O.R. RESCUE(posledná registrácia pre rok 2011)
TADC n.o.(posledná registrácia pre rok 2011)
Taichi klub Zvolen(posledná registrácia pre rok 2011)
Tanečná škola TANDŽI(posledná registrácia pre rok 2011)
Tanečno športové centrum TEMPO(posledná registrácia pre rok 2011)
TATRAN Topoľčianky, n.o.(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Imeľ(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Baník Štítnik(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Detské mestečko(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družba(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník Blatnica(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník Diviaky nad Nitricou(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník Habura(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník Padáň(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Družstevník Sokolce na Ostrove(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Elektrovod Žilina(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota Olymp Bratislava(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovná jednota SLOVAN Belá nad Cirochou(posledná registrácia pre rok 2011)
telovýchovná jednota XXX Team, občianske združenie(posledná registrácia pre rok 2011)
Telovýchovný klub Gymnik Senica(posledná registrácia pre rok 2011)
Tenisová akadémia Henriety Nagyovej n.o.(posledná registrácia pre rok 2011)
Tenisový klub Levice(posledná registrácia pre rok 2011)
Tenisový klub SMEČ Nová Baňa(posledná registrácia pre rok 2011)
Tenisový klub Strážske(posledná registrácia pre rok 2011)
TJ Družstevník(posledná registrácia pre rok 2011)
TJ DRUŽSTEVNÍK ĎANOVÁ(posledná registrácia pre rok 2011)
TJ Družstevník Tupá(posledná registrácia pre rok 2011)
TK SAKI SŠG Trenčianske Teplice, n.o.(posledná registrácia pre rok 2011)
Trampské združenie Bratislava-Záhorie(posledná registrácia pre rok 2011)
TRAPPER Žilina(posledná registrácia pre rok 2011)
TRIANGEL(posledná registrácia pre rok 2011)
Trinity kickboxing club(posledná registrácia pre rok 2011)
TTP-TJ SLOVAN Patrónka(posledná registrácia pre rok 2011)
Turianska historická spoločnosť(posledná registrácia pre rok 2011)
Turistický klub - STOMEX(posledná registrácia pre rok 2011)
TýHaus-Čajovňa u starej mamy(posledná registrácia pre rok 2011)
Tabino(posledná registrácia pre rok 2010)
Tanečno-športový klub Viery Nedeljakovej(posledná registrácia pre rok 2010)
Tanečný klub TÍLIA ODEVA Lipany(posledná registrácia pre rok 2010)
Tanečný súbor Country Cloggers(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Amatérsky krasokorčuliarsky oddiel Piešťany(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota ASSET(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Baník Nižná Slaná(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Boťany(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota BYTOVÁK(posledná registrácia pre rok 2010)
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA DELTACOMP-S Lukavica,(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Družstevník Horný Bar(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Hronsek(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Juh Trenčín(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota KAMZÍK(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Lesy Zubné(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Partizán Župkov(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota POKROK Porúbka(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota ROVEŇ Zboj(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Slavoj Santovka(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovna jednota Slavoj Stará Ľubovňa(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota SOKOL Zlaté Moravce(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota ŠTART Kežmarok(posledná registrácia pre rok 2010)
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA STRÁNSKE(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota Strojár Kružlov(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota TATRAN(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovná jednota VETERÁN KLUB BANSKÁ BYSTRICA(posledná registrácia pre rok 2010)
Telovýchovný klub WLP Bardejov(posledná registrácia pre rok 2010)
TIRNAVIA ART, o.z.(posledná registrácia pre rok 2010)
Tiszta Forrás - Čistý prameň(posledná registrácia pre rok 2010)
TJ Družstevník Kolačno(posledná registrácia pre rok 2010)
TJ NEOGRAFIA MARTIN(posledná registrácia pre rok 2010)
TJ PARTIÁN NECPALY(posledná registrácia pre rok 2010)
TJ Slávia Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach(posledná registrácia pre rok 2010)
TJ SOKOL AGROSTAV(posledná registrácia pre rok 2010)
Trnavské športové nádeje(posledná registrácia pre rok 2010)
TTC Lysá pod Makytou(posledná registrácia pre rok 2010)
TUJA(posledná registrácia pre rok 2010)
TUKAN RACING - Bratislava(posledná registrácia pre rok 2010)
TUNING MAGAZIN TEAM(posledná registrácia pre rok 2010)
T-KLUB HJT Martin(posledná registrácia pre rok 2009)
TANEC A DETI(posledná registrácia pre rok 2009)
Tanečné divadlo URÁNIA(posledná registrácia pre rok 2009)
Tanečný klub Spirit Prešov pri VÚ 6335(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník Gemer(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota AC Mužla(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Baník(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota DP(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník Liptovská Štiavnica(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník Miňovce(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK Modra nad Cirochou(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Družstevník Trnovec(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota HRON ŠPORT KLUB(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota MAGURA Zborov(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovna jednota Nohejbalový Klub Zalužice(posledná registrácia pre rok 2009)
TELOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SNAHA PLOŠTÍN(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Sokol Trnavá Hora(posledná registrácia pre rok 2009)
Telovýchovná jednota Strážky(posledná registrácia pre rok 2009)
Tenisová akadémia PRINCE(posledná registrácia pre rok 2009)
Tenisový klub BENEDIKTI(posledná registrácia pre rok 2009)
Tenisový klub HOFFMANN TENNIS ACADEMY(posledná registrácia pre rok 2009)
Tennessee(posledná registrácia pre rok 2009)
TERRA ARCHEOLOGICA o.z.(posledná registrácia pre rok 2009)
TRUST(posledná registrácia pre rok 2009)
TUCET - štúdio novej drámy(posledná registrácia pre rok 2009)
Turčiansky - Ritomského Petangový Amatérsky Klub(posledná registrácia pre rok 2009)
Turisticko Horolezecký Club Púchov(posledná registrácia pre rok 2009)
TURKMEN ALABAI CLUB SR(posledná registrácia pre rok 2009)
Tyrnaviensis(posledná registrácia pre rok 2009)
T+T tenisová škola(posledná registrácia pre rok 2008)
Tanečný súbor FREEZ - občianské združenie(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK Hájske(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Družstevník Lovčice(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Družstevník Nitrianska Streda(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Družstevník Okrúhle(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Družstevník Turany n/Ondavou(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Družstevník Záhorská Bystrica(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota FK Vyšné Opátske(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota GUROPEA SPORT(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota JUNIOR SKI KLUB(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Kapušianske Kľačany(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota Rozvoj Pušovce(posledná registrácia pre rok 2008)
Telovýchovná jednota SLAVOJ Spišská Belá(posledná registrácia pre rok 2008)
Tenisový klub mesta Trenčín(posledná registrácia pre rok 2008)
TJ SLOVAN Šurany - Kostolný Sek(posledná registrácia pre rok 2008)
TS eXjumpers(posledná registrácia pre rok 2008)

Na vrch stránky